Nou meiden ik heb Alie gebeld,en ik was heel erg ongerust want ik kreeg haar maar niet te pakken.(ik was al een paar dagen aan het proberen)
Maar net heeft ze dus de telefoon wel opgenomen.Ik heb alleen haar mobile nummer.
Het is heel erg slecht gegaan met Alie.
Ze is in 24 uur tijd 3 keer geopereerd.
Na de GBP had ze een lekkage en die is verholpen dmv de tweede operatie,maar toen kwamen ze er later die dag weer achter dat ze bij die reddingsaktie van die lekkage, haar slokdarm hebben gescheurd,en wel een scheur van 4 cm,dus toen is Alie met spoed naar Leuven gebracht,,en met spoed geopereerd en daar ligt ze nu nog.
Ze is helemaal onderste boven en vreselijk moe.
Als het allemaal goed blijft gaan mag ze zondag naar huis,maar ze vind dit heel erg eng allemaal.
De dokter heeft gezegd dat het een wonder is .......het was erg levensbedreigend allemaal.
Ze heeft vanaf woesdag pas drinken en slimfast.
En ze heeft overal over der hele lijf hele grote sneedes,die geniet zijn,geloof vanaf der rug totaan der navel en over der borst.
Ik vertel dit zo even tegen jullie,maar ben zelf ook vreselijk geschrokken natuurlijk,die onrust van ons was dus niet voor niks he.