Hoi MarianneK
Dan heb je idd niet echt een goede ervaring met het ziekenhuis. Ik persoonlijk hou ook niet van ziekenhuizen, ( de de keizersnee van de 2ling mocht ik gelukkig na 2 nachtjes naar huis) maar hiervoor heb ik het wel over. Het liefst wel in Nederland aangezien je dan beter bezoek kan ontvangen als je langer moet blijven.
Ik heb zelf het NOK gebeld of ze mijn aanmelding wel ontvangen hadden, en het bleek dat ik "op de stapel lag "om gebeld te worden.
Ik heb nu een afspraak voor intake voor aankomen dinsdag.
Ik herken je zenuwen en het snoepen wel. Ik ben er ook veel mee bezig.
misschien wel omdat we het zo graag willen omdat we hier zoveel goede resultaten hore en zien

ik krijg er dan zo zin in.

misschien moet je gewoon even zelf bellen naar NOK.
En over mijn werk: Ik vond het heerlijk om weer eens lekker voor mijzelf bezig te zijn. En de kinderen wegbrengen heb ik geen problemen mee. Ik vertrouw ze en als er wat is zullen ze me bellen. Ik ben ok wel makkelijker geworden met de oppas. Bieden ze het aan dan grijp ik het aan!